505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Adrian Matecki

Adrian-Matecki-Sekrety-TreninguNa zajęcia do Adriana trafiłam… a nie, to on trafił do mnie. Było to kilka dobrych lat temu i od tamtego czasu, dużo się zmieniło. Dziś to ja czasem zaglądam poćwiczyć u niego i robię to z ogromną przyjemnością. Adrian jest jak uniwersalna maszyna treningowa, biega, pływa, bije się, ćwiczy jogę, żegluje, wspina się…

 

 

Adrian prowadzi różne zajęcia. Przede wszystkim jest instruktorem Krav Maga z izraelskim dyplomem, ale prowadzi też zajęcia wzmacniające, biegowe, relaksacyjne, uczy pływania, prowadzi power yogę, jako mój współpracownik w sekretach diety zajmuje się osobami otyłymi wspomagając treningowo ich zmagania z nadmiernymi kilogramami. Ponieważ prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, zajęcia indywidualne i grupowe nie ma żadnego problemu z dostosowaniem się do poziomu grupy. Największą frajdę mam jak obserwuję go podczas prowadzenia zajęć dla maluchów w wieku 5-7 lat, to kochani, trzeba zobaczyć, nie umiem tego zrecenzować, ale dzieciaki, uwierzcie mi, są zachwycone! Jako instruktor Krav Maga wykazuje się dużą wyobraźnią, prowadzone przez niego treningi są ciekawe i zawsze dobrze przygotowane. Adrian dużą wagę przykłada do budowania u swoich klientów kondycji i sprawności fizycznej, dlatego nawet w treningu technicznym znajdziecie sporą dawkę fitnessu i pozytywnych endorfin płynących z intensywnego, dobrego treningu :)

 

Jako instruktor jest przesympatyczny, empatyczny, miły, energetyczny i uśmiechnięty. Dogaduje się szybko z każdym i umie zmotywować. Widać po nim, że naprawdę lubi to co robi i czerpie ogromną satysfakcję z progresu swoich podopiecznych.

 

Adriana spotkacie w klubie Kravtrening, YogaHome