505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Agnieszka Szaniawska

Agnieszka-Szaniawska-Sekrety-TreninguJuż od dłuższego czasu myślę o napisaniu pozytywnego wpisu o Agnieszce. Regularnie widuję ją na porannych treningach TMT, gdzie skutecznie udaje jej się wprawić mnie w dobry nastrój na cały długi dzień.

 

Jeżeli można powiedzieć, że instruktorzy w kwestii motywacji dzielą się na „dobrych i złych policjantów” ;) to Agnieszka na 100% jest dobrym.

 

To ten typ instruktora, u którego niezależnie jak długo trenujesz będziesz czuć się na miejscu. Agnieszka bardzo dba, żeby każdy na sali był zadowolony. Jeżeli zauważa (a zauważa od razu!), że któryś z uczestników nie daje rady wykonać ćwiczenia podpowiada łatwiejsze, odpowiednie dla niego, warianty. I jest w tym bardzo konsekwentna, zauważa nowe osoby, informuje o intensywności zajęć zachęcając do odpowiedniego rozłożenia sił, motywuje, ale nie przymusza. Słowem idealny instruktor na początek przygody z fitnessem!

 

Na treningach Agnieszka zawsze zwraca uwagę na sugestie grupy, dając tym do zrozumienia, że zajęcia są dla nas i zależy jej żebyśmy się na nich dobrze czuli. Jest komunikatywna, otwarta i szczera, nie kryje, że jakieś ćwiczenie sprawia, nie tylko nam, ale również jej, trudność. To nastawienie powoduje, że jest częścią grupy i wspólnie z uczestnikami pokonuję swoje słabości.
I to dodaje sił.

 

Agnieszka jest bardzo sympatycznym instruktorem, zawsze jest uśmiechnięta. Bez wyjątków jest ładnie, kolorowo i fitnessowo ubrana. Lubię przeglądać pisemka o modzie i patrzeć na barwnych, harmonijnie i oryginalnie ubranych instruktorów, od razu lepiej mi się ćwiczy. No a na Agnieszkę patrzy się z przyjemnością!

 

Pamiętam też jakie Agnieszka zrobiła wrażenie na moim znajomym, który regularnie wybiera kanapę zamiast sali gimnastycznej. Ponieważ, jak cytuję, „instruktorka miła, ładna i nie przesadza z intensywnością” trening bardzo mu się podobał. Zmotywować kanapowca… To tylko Agnieszka potrafi!

 

Agnieszkę po raz pierwszy spotkałam w Klubie Zdrofit przy ulicy Ostrobramskiej 101.