505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Aleksander Bieliński

Aleksander-Bielinski-Sekrety-TreninguTo będzie krótka recenzja.

 

Krótka, bo Aleksandra widziałam po raz pierwszy, a ponieważ na zajęciach pojawiłam się jedynie w ramach wypróbowania nowego klubu, zaproszona na darmowe TBC, niestety nie trafię do niego w najbliższym czasie ponownie.

 

Aleksander to sympatyczny, młody, ładnie zbudowany instruktor, bardzo przyjaźnie nastawiony do grupy. Uśmiechnięty, wypoczęty pomimo wczesnej pory ;) Powitał wszystkich pytaniem, czy mamy ochotę się zmęczyć i jak bardzo, zidentyfikował nowe osoby. W trakcie zajęć dopytywał się o stopień zmęczenia, indywidualne poprawiał osoby niedokładnie wykonujące ćwiczenia.

 

Akurat trafiłam na zajęcia z użyciem dużych piłek, które Aleksander sprawnie wykorzystał zarówno podczas rozgrzewki choreograficznej, ćwiczeń wzmacniających jak i rozciągania, duży nacisk kładąc na trening równowagi.

 

Trening prowadzony był bardzo profesjonalnie, ćwiczenia były zróżnicowane, prostsze przeplatały się z trudniejszymi, niektóre pozwalały odetchnąć, a inne wymagały zebrania całej woli walki. Już czuję jutrzejsze „zakwasy”, po seriach pompek z nogami na piłce ;)

 

Najbardziej podobało mi się zaproponowane przez niego ćwiczenie polegające na utrzymaniu klęku podpartego na piłce „bez trzymanki” i unoszeniu raz jednej, raz drugiej ręki. Wszyscy uczestnicy spojrzeli po sobie czy aby na pewno to jest wykonalne?! Ale Aleksander z uśmiechem na ustach zaprezentował, że niemożliwe jest możliwe i tym samym wyznaczył kolejny mały cel na mojej fitnessowej drodze ;) idę odkurzyć moją piłkę… :)

 

Aleksandra Bielińskiego spotkałam w klubie fitness Pure Jatomi w Promenadzie, przy ulicy Ostrobramskiej 75C.