505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Anna Konkolewska

W moim ulubionym klubie pojawiła się ostatnio Ania. Prowadzi zajęcia wzmacniające, tabatę, pilates, stretching, ćwiczenia z piłką i zdrowy kręgosłup…

Po krótkiej zabawie w detektywa odkryłam, że Ania jest instruktorem na pełen etat. Doliczywszy do 26 godzin w tym tygodniu (a nie szukałam zbyt dokładnie) od razu zrozumiałam dlaczego Ania na zajęciach często odpuszcza swój własny trening i skupia się na klientach, których poprawia, ustawia w poprawnych pozycjach, indywidualnie dopinguje.

Ania jest miła, przyjazna, młoda. Ładnie, lekko atletycznie, ale jednak bardzo kobieco zbudowana.

Mam wrażenie, że Ania od niedawna zajmuje się fitnessem, jest bardzo zaangażowana i bije od niej nowa energia, jednak z drugiej strony patrząc różnorodność zajęć jakie prowadzi sugerowałaby to, że instruktorem jest od dawna. Narzuca duże tempo, czasem prawie niemożliwe do wykonania i w czasie treningu bywają momenty, że szczerze mnie wkurza, ale po treningu czuję, że właśnie tak miało być. I chyba tym właśnie charakteryzuje się dobry instruktor, który umie zmusić do działania

To co zwróciło moją uwagę to jej modulacja głosu. Podczas zajęć mocnych, wysiłkowych Ania potrafi wcielić się w rolę żołnierza, który nie masz wątpliwości da Ci popalić ;) jednocześnie za zajęciach body & mind jest głos jest łagodny, ale nie zmanierowany :)
Recenzję tę pisałam w lutym 2017 roku, gdzieś umknęła mi ona i znikła na prawie rok, Ania nadal prowadzi zajęcia, ja jednak dawno u niej nie byłam, być może dziś mogłabym powiedzieć o niej więcej i lepiej, ale może wyręczycie mnie i napiszecie coś od siebie!