505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Asia Skrzyńska

Asia-Skrzyńska-Sekrety-TreninguAsię znam od dłuższego czasu i bardzo lubię u niej trenować. Zajęcia cenię przede wszystkich ze względu na ich poukładanie. Moim zdaniem Asia jest instruktorem, który bardzo poważnie podchodzi do swojego zawodu, przygotowuje się do wszystkich treningów, planuje konkretne zestawy ćwiczeń, dba o to, żeby trening był spójny i nigdy nie zaniedbuje ogólnie przyjętych zasad prowadzenia zajęć. Każdy trening, na którym byłam był przemyślany, zaplanowany i poukładany oraz oryginalny.

 

W przypadku zajęć typu TBC, ABT początek stanowi przyjazna i profesjonalnie wprowadzona rozgrzewka choreograficzna. To idealny instruktor jeżeli dopiero zaczynasz uczęszczać na zajęcia z elementami choreografii fitnessowej. Ponieważ Asia bardzo dokładnie wprowadza układy, prawidłowo nazywa kroki i korzysta z gestów, łatwiej niż u innych instruktorów, połapiesz się w krokach.

 

Asia jest atletycznie, ładnie zbudowana, zawsze schludnie ubrana, punktualna. Kojarzy stałych bywalców swoich treningów. Swoją dobrą energię niesie szczególnie podczas elementów choreograficznych, które potrafią mnie skutecznie obudzić i pozytywnie nastawić do całego dnia nawet o bardzo wczesnej porze.

 

Asię Skrzyńską spotkałam w fitness klubie Zdrofit na ulicy Ostrobramskiej 101