505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

do instruktorów

ozdobaPo co to robię?

Szczerze Was lubię i mam nadzieję, że moje opinie pozwolą Wam znaleźć nowych klientów, zmotywują do dalszego rozwoju i staną się dla Waszych klientów i pracodawców swego rodzaju zbiorem referencji.

 

Osobiście łączę swoją przyszłość zawodową z szeroko pojętym promowaniem zdrowego stylu życia, jestem instruktorem i dietetykiem. Część z Was dobrze mnie zna. Chodzę regularnie na treningi do Was lub wspólnie z Wami prowadzę zajęcia. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego co robię i że pomożecie mi wypromować mojego bloga, bo będzie to jednoznaczne z promowaniem samych siebie.

 

Może z czasem zawarte tu treści będą na tyle opiniotwórcze, że nowi instruktorzy sami zaczną mnie zapraszać na treningi, może kiedyś nie tylko ja będę tworzyć opinie, może nawet zacznę na tym zarabiać. Na razie korzyści będą po Waszej stronie, a po mojej wysiłek w stworzenie bazy pozytywnych instruktorów! Obecnie blog jest po prostu wynikiem mojej pasji. Tyle.

 

Skorzystaj z mojej pomocy

 

Chętnie do mojej pozytywnej opinii dodam wpis od Ciebie. Zamieszczę Twoje zdjęcie, podam Twojego maila, uzupełnię rodzaj zajęć jaki prowadzisz, kluby, w których pracujesz. Zamieszczę kilka słów od Ciebie. Słowem stworzę Ci taką małą podstronkę, która może Ci służyć jako CV z referencjami.

 

Jak już zauważyłeś nie będzie tu Twojej krytyki, więc nie martw się, nawet jeżeli nie czujesz się idealnym instruktorem.

Widzisz potencjał w tym co robię?

 

Pomóż mi rozwinąć bloga. Jeżeli masz taką możliwość zamieść aktywnego linka do mnie na Twojej stronie, polub mojego funpaga i zaproponuj znajomym. Polub wpis, powiedz o tej inicjatywie znajomym.

Karolina-Jaworska-do-instruktorów