505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Ewa Mołas

Ewa Mołas Sekrety Treningu pozytywny opisNa zajęcia do Ewy trafiam okazjonalnie, zwykle wtedy gdy prowadzi za kogoś zastępstwo. Po raz pierwszy spotkałam ją w klubie Zdrofit na Ostrobramskiej 101, gdzie prowadziła Power Jogę za regularne zajęcia Basi.

 

Ewa przede wszystkim jest klimatycznym instruktorem, jej ton głosu, niezwykła intonacja, używanie sanskrytu wprowadzają w zajęcia wzniosłość i swego rodzaju duchowość. Zaczynając praktykę możesz mieć wrażenie, że Ewa momentami odpływa w wewnętrzną medytacje, a zajęcia mają nieco egzotyczny charakter.
Ewa często nawiązuje do filozofii jogi, dzieli się tym czego nauczyła się w Indiach, czasem nawet staje w opozycji do popularnych technik wykonywania asan, udowadniając, że ich prawidłowe wykonanie leży gdzie indziej. Wyuczonych zasad trzyma się mocno i jest raczej zwolennikiem mentalnej strony jogi, spojrzenia w głąb siebie niż typowo fizycznej praktyce.

 

Jednak pomimo istotności sfery duchowej Ewa prowadzi jogę dynamiczną, power jogę w astangowym stylu i podczas zajęć narzuca wysoki poziom ćwiczącym. Często przypomina o istotności odnalezienia komfortu w pozycjach, co przy trudnych asanach (na przykład skręconym trójkącie) może wydawać się życzeniowe i nieosiągalne, ale pozwala na złapanie dystansu i pokory.
Ewa jest uśmiechnięta, przyjaźnie nastawiona do grupy i pojedynczych osób. Jako podróżniczka łatwo i szybko nawiązuje kontakt nawet z zupełnie obcymi ludźmi.

 

Wypada mi już tylko zaprosić Was na jogę do Ewy, żebyście sami mogli ocenić ją i dopełnić swoimi uwagami mój pozytywny wpis. Ja na koniec dodam, że nieraz byłam świadkiem jak po jej zajęciach ćwiczący otaczali ją dopytując się, gdzie standardowo można z nią ćwiczyć. Tak więc nie mam wątpliwości, że Ewa umie pociągnąć za sobą joginów, zarazić miłością do jogi amatorów i zmotywować do praktyki wiele osób.

One Response so far.

  1. asia pisze:

    Ewa to cudowna, spokojna i charyzmatyczna nauczycielka, której zajęcia – w przyjemnym, kołyszącym rytmie – rzeczywiście dają poczucie filozoficznej i duchowej głębi poza codziennością. Miałam szczęście praktykować u tej niezwykłej osoby przez kilka miesięcy, za które jestem jej serdecznie wdzięczna.