505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Ewa Nitka-Dudzik

Ewa-Nitka-Dudzik-Sekrety-TreninguPierwszy raz spotkałyśmy się na warsztatach Jogi Flow prowadzonych przez Karo Wagner, Ewa ćwiczyła wtedy na macie obok. Po raz kolejny spotkałam Ewę na nietypowych treningach, które odbywały się w ramach kursu instruktorskiego, w którym brałam udział.

 

Ewa prowadzi różna zajęcia fitness (TBC, Aerobic, Deep Work, zajęcia indywidualne), ja natomiast poznałam ją jako instruktorkę Power Jogi. Chociaż Ewa mieszka w Bielsku-Białej, gdzie prowadzi swój fitness klub o dość międzynarodowej nazwie Equinox ;) jest jednym ze szkoleniowców niemieckiej organizacji fitnessowej IFAA i dzięki temu możemy ją spotkać na wielu warsztatach w różnych miastach Polski.

 

Pierwsze co rzuca się w oczy kiedy tylko ją zobaczycie to jej barwne stylizacje. Jest zawsze ubrana na różowo, zielono, błękitno, fioletowo, wielobarwnie, tak też umalowana, ma kontrastujące czarne, długie włosy, zawsze ładne paznokcie i generalnie miło się na nią patrzy. Jest ładnie zbudowana, szczupła, ale też silna, wygląda profesjonalnie w asanach, które prezentuje. Do tego jest uśmiechnięta, bardzo otwarta, szybko nawiązuje kontakt. Robi dobre wrażenie i może być niezłą motywacją do pracy nad sobą.

 

Chociaż ma duże możliwości w ciele i prezentowane asany nie jedną osobę zmotywują do dalszej pracy nad sobą Ewa zna też swoje ograniczenia i szczerze o nich mówi. Jest w tym autentyczna i widać, że joga jest dla niej bardzo ważna.

 

Zajęcia prowadzone przez Ewę są klimatyczne, ale nie przesadnie, jest osobą zdroworozsądkową, umie zażartować, pokazać dystans do tego co robi, co osobiście bardzo cenię w instruktorach.

 

Ewa jest punktualna, zorganizowana, bardzo metodyczna. Jednocześnie ma otwarty umysł i nie jest ślepo przekonana o swoich racjach, widać, że lubi obserwować swoich podopiecznych, szukać najlepszej drogi do ich rozwoju, dużo myśli i wyciąga bardzo trafne i ciekawe wnioski.

 

Kurs jaki prowadziła był potwierdzeniem, że jako nauczyciel najbardziej dba o bezpieczeństwo, komfort i rozwój swoich uczniów.