505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Ewelina Godlewska

Ewelina-Godlewska-Sekrety-TreninguPo raz pierwszy Ewelinę zobaczyłam na filmiku promującym zajęcia jogi w ramach Reebok University. Zrobiła wtedy na mnie pozytywne wrażenie osoby bardzo dobrze wytrenowanej, na wysokim poziomie, zafascynowanej tym co robi. Postanowiłam to sprawdzić. Niestety pech logistyczny od dłuższego czasu nie pozwalał mi trafić do niej na zajęcia. Z pomocą przyszedł długi weekend ;) a oto i moje spostrzeżenia!

 

Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. To co mnie ucieszyło to fakt, że Ewelina uczy jogi w sposób bezpretensjonalny, podchodzi do zajęć bez zbędnego nabożeństwa, jest bardzo ludzka, uśmiechnięta i dowcipna. Jeżeli jesteś osobą, dla której joga jest niestrawna ze względu na duchową konwencję, Ewelina będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Chociaż  wprowadza w filozofię jogi, to robi to z dużym wyczuciem, w sposób zupełnie neutralny, taki który nie będzie drażnił osób twardo stąpających po ziemi.

 

Ewelina jest atrakcyjna, ładnie zbudowana, asany wykonuje z dużą gracją i lekkością. Ma duże możliwości w ciele, ale jednocześnie zna swoje ograniczenia i szczerze o nich mówi. W treningu zachęca ćwiczących do próbowania i nie poddawania się.

 

„Pokazać ludziom swoją miłość do jogi, zarazić ich tą miłością, rozbudzić w nich pragnienie podejmowania wyzwań” – tak o swojej pasji opowiada Ewelina.

 

Sam trening, na który trafiłam był w moim odczuciu skierowany do osób dość mocno wytrenowanych, świadomych swojego ciała i pragnących tę świadomość pogłębić, poszerzyć możliwości, wejść w pozycje mocne i zaawansowane. Jeżeli trenujesz i masz wrażenie, że progres w praktyce się zatrzymał, poszukujesz wyzwań polecam mocno zajęcia z Eweliną. Z dużą dawką przyjemności przetrenowałam dziś silne rozciąganie, mocne backbendy, pozycje odwrócone, ze staniem na rękach włącznie. Oczywiście wszystko w różnych wariantach, które pozwalają dostosować poziom do możliwości. Ewelina mocno zwraca uwagę na szczegóły techniczne proponowanych asan, indywidualnie poprawia osoby i pomaga uzyskać zadowalający efekt. Widać, że w tym co robi czuje się jak ryba w wodzie.

 

Na koniec muszę dodać, że ja osobiście nie jestem fanem tego typu jogi jaki reprezentuje Ewelina. Nadmiar sprzętów obok maty (klocki, koce, paski, wałki, krzesła) nie należą do moich ulubionych, ale tym większy pozytyw wystawiam Ewelinie, bo poprowadziła trening, który podobał mi się od początku do samego końca. A krzesło zamierzam sobie kupić! ;)

 

Po raz pierwszy spotkałam Ewelinę w fitness clubie Trener Indywidualny przy ulicy Ciszewskiego 15. Więcej informacji o niej możesz znaleźć na funpage’u Eweliny.

4 komentarze so far.

 1. Viasheila pisze:

  Najbardziej profesjonalnie prowadzone zajęcia na jakie uczęszczałam. Wyjątkowa atmosfera. Wcześniej miałam problemy z mięśniami karku, których napięcie powodowało bóle głowy. Obecnie czuję się bardzo dobrze. Serdecznie polecam. Zajęcia dla ciała, ducha i dobrego samopoczucia w doborowym towarzystwie prowadzone po mistrzowsku.

 2. asia pisze:

  Dobrze przygotowana, bardzo profesjonalna, konkretna i dowcipna instruktorka. Wymagająca świadomego udziału w zajęciach i przytomności. Cierpliwie tłumaczy i potrafi rozruszać.

 3. asia pisze:

  Praktykowałam jogę kilka lat temu w Omśrodku hathajogi, i tam trafiłam na zajęcia z Eweliną. Wyróżnia się na tle innych nauczycieli, choć w Omśrodku pracują bardzo dobrzy i doświadczeni nauczyciele jogi. Potrafi dać niesamowitą motywację do ćwiczeń, nawet tych trudnych. Przy Ewelinie ćwiczyło się z uśmiechem na twarzy mimo bólu odczuwanego przy pozycjach. Okres, kiedy ćwiczyłam u Eweliny był okresem mojej najlepszej formy. Każdemu życzę takiego nauczyciela jogi.

 4. ant pisze:

  Podziwiam, za to że dobrze sobie radzi na dużej sali, z dużą grupą – co nie jest takie łatwe. Jest przy tym swojska, wyluzowana ale ma ciągle czujne oko.
  No cóż – doświadczenie ;-)