505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Jola Wasilewska

Jolanta-Wasilewska-Sekrety-TreninguO pierwszym wrażeniu nie może tu być mowy, Jolę znam od wielu, wielu lat, pamiętam jak sama zaczynała być instruktorem, jak zdobywała kolejne stopnie, odbywała kolejne szkolenia, pogłębiała swoją wiedze. Ciągłe samodoskonalenie to cecha, która pozwala Joli prowadzić naprawdę różne rodzaje zajęć. Od Krav Maga zaczynając, poprzez pływanie wpław i na różnych sprzętach, strzelanie z czego się da, wspinanie, nurkowanie i pewnie wiele innych, o których już zapomniałam.

 

Ja trenowałam u niej przez długi czas Krav Maga, obecnie wspólnie z nią prowadzimy zajęcia z Krav Maga, Aerofight, CoreWorkout (kravtrening.pl).

 

Jola, Jolka, Luśka, Olka, Jolanta, Iwka, bo pod różnymi imionami możesz ją znać, jest drobną, ładną, bardzo sympatyczną blondynką, która jest pozytywnie nastawiona do każdego. Jola jest typem instruktora, który uczestników swoich zajęć traktuje jak przyjaciół. Kojarzy każdego w swojej grupie i nie chodzi tu tylko o imię i nazwisko, ona wie, co ludzie robią, co lubią, jakie mieli kontuzje, co wcześniej trenowali.

 

Jola na treningach kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Jest to ważne w przypadku zajęć typu sporty walki. Jeżeli obawiasz się kontuzji, a jednocześnie chciałbyś zacząć trenować walkę, przyjdź na treningi do niej. Cechą charakterystyczną Joli jest metodyka nauczania na bardzo wysokim poziomie.

 

Jola prowadzi również zajęcia z dziećmi, jej doświadczenie w tej dziedzinie jest ogromne i chociaż sama wygląda jak wieczne dziecko, jest profesjonalna, odpowiedzialna i solidna.

Zaskarbia sobie sympatię każdego młodego uczestnika zajęć.