505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Kama Akucewicz

koło-czerwonyPanią Kamę Akucewicz poznałam na tygodniowym warsztacie tańca klasycznego.

 

Chociaż było to moje pierwsze doświadczenie z tańcem klasycznym, a dużo bliżej mi do boksu niż baletu, po skończonym warsztacie zapisałam się na kontynuację, co można uznać za pierwszy pozytyw Pani Kamy ;)

 

Pani Kama to instruktor pewny siebie, wie co robi, zna swoje umiejętności i wartość. Widać to w ruchach, bardzo trafnych uwagach, konkretnych instrukcjach i niezwykle przemawiających do wyobraźni objaśnieniach. Na stronie szkoły tańca, w której uczy, można przeczytać o imponującej przeszłości tanecznej Pani Kamy. Ponieważ ona sama nie musi udowadniać, że jest dobra w tym co robi i że jest na swoim miejscu, pozwala sobie na dość luźne prowadzenie zajęć, przez co na treningu nie sposób się nie uśmiechnąć, a nawet nie raz głośno zaśmiać.

 

Przypadek chciał, że jako osoba totalnie początkująca trafiłam do Pani Kamy na grupę średnio-zaawansowaną i co prawda łatwo nie było, to na zajęciach czułam się dobrze. Jako niedoświadczony uczestnik, dostawałam uwagi mniej szczegółowe, czasem byłam proszona o wykonywanie prostszego wariantu.

 

Pani Kama często poprawia uczestników zajęć, wyłapuje ich błędy, jest wymagająca, ale również bardzo chętna do pomocy i indywidualnego korygowania wszelkich niedoskonałości technicznych.

 

Jest non stop uśmiechnięta, do prowadzenia zajęć wkrada grę aktorską, czasem się wygłupia, czasem poważnieje, przyjaźnie przedrzeźnia błędy grupy i często chwali, co mocno motywuje. Dba o skupienie podczas jednych ćwiczeń i wprowadza elementy rozluźniające podczas innych. Pomaga to złapać psychiczny oddech na treningu, który generalnie wymaga bardzo dużego skupienia.

 

Pod koniec każdych zajęć miałam nieodparte wrażenie, że gdyby nie przymus oddania sali kolejnej grupie Pani Kama mogłaby z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach prowadzić trening bez końca.

Panią Kamę po raz pierwszy spotkałam w Szkole Tańca Egurrola Dance Studio w Alejach Jerozolimskich.

 

One Response so far.

  1. Anonim pisze:

    Świetny instruktor do tańca. Marek J. SUPER.