505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Karolina Jaworska

Karolina-Jaworska-Sekrety-TreninguJestem autorem bloga, na którym się znalazłeś, ale również instruktorem. Ponieważ nie będę wystawiać auto-recenzji, napiszę kilka słów o sobie, może ktoś inny będzie miał ochotę wystawić mi opinię w komentarzu – zapraszam :)

 

Jestem fanatykiem sportu. Fascynuje mnie prawie wszystko co łączy się z ruchem. Moja pasja zaczęła się od zajęć samoobrony Krav Maga, na które wybrałam się na pierwszym roku studiów wspólnie z moim ojcem. Zaangażowaliśmy się na tyle mocno, że do dziś trenujemy, a ja stałam się instruktorem* Od tamtego czasu przechodziłam różne fascynacje; od treningów w domu, które dziś nazwalibyśmy crossfitem, przez bieganie, zajęcia zorganizowane w klubach sportowych, te intensywne jak i te leniwe, choreograficzne jak i bootcampowe, snowboard, po jogę i szeroko pojęty taniec.

 

Swój pierwszy trening z aerobiku przy muzyce prowadziłam w liceum w ramach poprawki z WF’u ;) Pamiętam jak dowiedziałam się wtedy, że liczbę powtórzeń w serii lepiej dobierać jako wielokrotność 4, a nie 10, co jako uczniowi mat-fizu, a nie klasy muzycznej czy sportowej wydawało się sensowniejsze ;) **  W roku 2008 zostałam instruktorem sportu o specjalizacji walecznej ;) by móc w przyszłości prowadzić zajęcia z Krav Maga :) w 2009 roku kurs KMG (Krav Maga Global), w tym samym roku powstało moje pierwsze dziecko poradnia dietetyczna Sekrety Diety, a w 2011 doszedł do tego instruktor fitness. Nieco poboczna ścieżka poprowadziła mnie w stronę zajęć sportowych samoobrony dla dzieci. *** W obecności moich młodych fighterów, ubywa mi przynajmniej 15 lat i odnajduję w sobie duże dziecko (albo i mniejsze, niektóre dzieciaki przewyższają mnie o głowę). Dziś prowadzę treningi dla dzieci, młodzieży, dorosłych i kobiet zarówno z techniki Krav Maga jak i pokrewnych tematów: dość intensywnego Core Workoutu****, relaksującego Krav Flexu, Aerofightu, czyli połączenia aerobiku przy muzyce i technik Krav Maga, którego jestem współautorem.

 

Największą radość czerpię z budowania sprawnego, zdrowego ciała, które jest mi posłuszne i niczym wydajna maszyna radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami jakie przed nią stawiam. Dążenie do osiągnięcia swojej najlepszej formy w życiu sprawia mi gigantyczną frajdę, cieszy mnie każdy nowy mięsień, który wcześniej był niewidoczny, nowa umiejętność, która była nieosiągalna. Mam szczere chęci zarażania moją pasją innych.

 

* Wielkie pozdrowienia dla Tomasza, który jest najbardziej charyzmatycznym instruktorem jakiego znam.
** Wielkie pozdrowienia dla Pani Profesor Ładyńskiej, która do zajęć i zaliczeń WF podchodziła na poważnie!
*** Wielkie pozdrowienia dla Joli Wasilewskiej, która jest moim najcenniejszym drogowskazem w kwestii treningów dla dzieci
**** Wielkie pozdrowienia dla wszystkich moich kraverów, który znoszą moje szalone pomysły na jeszcze większy wycisk

Obejrzyj moje fotograficzne portfolio :)

2 komentarze so far.

  1. Zajączkowska Katarzyna pisze:

    <3 <3 <3 <3 :* Opinia Uwielbiam Twoje Treningi i to jak mi pomagasz i wspierasz :) Jestes Świetna Dietetyczka widać ze wkładasz w to dużo pracy a to nie idzie na marne .Poorostu widać na każdym kroku ze kochasz to co robisz i w poradni i na Kravce i prywatnie :D <3 Buźka :* <3

  2. Joanna Majchrowska pisze:

    ****Dla Twoich kraverów jesteś inspiracją!