505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Kasia Santolak

Kasia-Santolak-Sekrety-TreninguKogo z Was rozpiera pozytywna energia, gdy w poniedziałek rano idziecie do pracy? Komu endorfiny uderzają do głowy i uśmiech nie może zejść z twarzy podczas wysyłania kolejnego firmowego maila? A Kasia idzie do pracy (tak, dla instruktora trening to praca) i promienieje zadowoleniem. I nie chodzi o to, że się uśmiecha, ona kipi radością!

 

U Kasi bywam głównie na treningach TBC i PowerBar, jej zajęcia są zróżnicowane, a Kasia  cały czas poszerza swój warsztat, kombinuje żeby było fajniej, efektywniej, skuteczniej. Proponuje ćwiczenia oryginalne, nie będziecie się nudzić. Prowadzi intensywne treningi, ale jeżeli jesteś początkujący nie musisz się martwić, Kasia widząc kogoś kto sobie nie radzi, poświęca mu więcej uwagi, tłumaczy technikę, podpowiada co zrobić, żeby trening był bezpieczny i efektywny.

 

Jest bardzo komunikatywna, cały czas utrzymuje kontakt z grupą. Wśród uczestników ma stałych fanów, którzy wyraźnie dopingują ją na treningach i marudzą, gdy za Kasię pojawia się zastępstwo ;)

 

Kasia na sali wprowadza elementy gry aktorskiej. Trudne kroki w choreografii określi mianem banalnych, mocno się zdziwi, gdy nie umiemy ich powtórzyć, w końcu przyzna, że były wyzwaniem… oszuka, że hardcorowe ćwiczenie mamy wykonać ogromną liczbę powtórzeń, po czym doda nonszalanckie sprostowanie… Słowem w formę motywacji wprowadza dużo urozmaicenia: pozytywnego, a czasem pozytywnie złośliwego ;) Ale wszystko z ogromnym wyczuciem i nieschodzącym uśmiechem na twarzy!

 

I ogromy plus za to jak wygląda. Jest zawsze oryginalnie, niebanalnie i odważnie ubrana. Jej styl jest bardzo kolorowy, fitnessowy, czasem nawet trochę szalony. I dobrze, bo idealnie pasuje do jej charakteru.

 

 

Pierwszy raz Kasię spotkałam w Zdroficie przy ulicy Ostrobramskiej 101.

2 komentarze so far.

  1. Lukasz pisze:

    Musze powiedzieć, że nikt chyba lepiej nie ubrał w słowa tego co robi Kaska…
    Kaska – dzieki!!!!

    A kazdy kto przeczytal to co napisala Karolina powinien zrobic jedno – znalezc Kaske jak najszybciej i dolaczyc do grona jej fitnessowych fanow bo WARTO!!!

  2. JEDREK pisze:

    Kasia jest Boska:)