505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Małgorzata Rećko

Małgorzata-Rećko-Sekrety-TreninguDo tej pory byłam kilkukrotnie na treningu Jogi u Małgosi. Pierwsze wrażenie robi bardzo sympatyczne, jest radosna, uśmiechnięta, bardzo otwarta, zawsze schludnie ubrana i ładnie zbudowana. Podkreślam to, bo uważam, że instruktor to dowód na korzystny wpływ ćwiczeń na sylwetkę.

 

W moim odczuciu Małgosia prowadzi zajęcia wymagające i dość intensywne, słowem można się na nich zmęczyć. Podczas zajęć Małgosia pokazuje asany, dając dowód, że są możliwe do wykonania, jednocześnie chodząc po sali  poprawia osoby, które popełniają błędy w postawie.

 

Cechą charakterystyczną Małgosi jest modulowanie głosu w sposób taki, który nadaje nastrój treningowi. Cichy i uspokajający podczas asan relaksacyjnych, energetyczny i lekko optymistycznie podniesiony by zmotywować grupę do mocniejszej pracy.

 

U Małgosi po raz pierwszy spotkałam się z dość nietypowym i wyjątkowo ciekawym zakończeniem praktyki związanym z „zacieraniem/tarciem” dłoni. Być może inni instruktorzy też mają to w zwyczaju, ale ja spotkałam się z tym tylko u niej. O co chodzi mówić nie będę, musicie sami sprawdzić ;)

 

Pierwszy raz trenowałam u Małgosi w Szkole Jogi Samadhi przy ulicy Mielczarskiego 1.