505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Marta Haskins

Dziś kilka słów o Marcie, nauczycielce jogi z ogromnym doświadczeniem, właścicielce dużej, prężnie działającej szkoły jogi – Samadhi, mieszczącej się na warszawskim Ursynowie  i jednocześnie ciepłej, uśmiechniętej jogince, która już na pierwszy rzut oka wzbudza ogromną sympatię.

Na zajęcia do Marty wpadam dość rzadko, daleko mam i nie po drodze, ale za to od dawna i zawsze, gdy już do niej dotrę, jestem naprawdę zadowolona. Jej zajęcia są zawsze przemyślane, ciekawe, asany poukładane są w inspirujący sposób, praktyka pozawala zmęczyć się i zrelaksować na zmianę. Marta w miły sposób łączy wysiłek na macie i wyciszenie, odpowiednio je balansując, a sposób w jaki prowadzi praktykę pozwala mi poczuć się zaopiekowaną. Myślę, że niezależnie od stopnia zaawansowania u Marty można poczuć się dobrze i na właściwym miejscu.

Marta, to miła, przyjaźnie nastawioną blondynka, która pomimo swojego doświadczenia wydaje się być skromna. Podchodzi do jogi profesjonalnie, ale tez bezpretensjonalnie, jest żywą osobą z krwi i kości, z którą spokojnie można porozmawiać. Obserwując jej rozwój mam wrażenie, że Marta ciągle poszukuje nowych inspiracji, podnosi swoje kwalifikacje,

Na zajęciach u Marty możesz spodziewać się praktyki dynamicznej, ale dostosowanej do możliwości każdej osoby na sali, dobrze dopasowanej do ćwiczeń muzyki, technik oddechowych, koncentracyjnych, relaksacyjnych, czasem gongów i innych elementów, które w całości dają możliwość przeniesienia się na czas praktyki w nieco egzotyczne miejsce, gdzie dobra energia spływa na Ciebie i zostaje na długo.