505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

Natalia Zatylna

Zatylna-Natalia-Sekrety-TreninguZapisałam się na zajęcia Sexy Dance, moje standardowe wtorkowe spotkania z Karolem Dzikiem. A tu klub wysyła do mnie sms – tak, tak, teraz kluby smsują z klientami – że wyjątkowo zajęcia poprowadzi Natalia. Klub przeprasza, ale ja totalnie nie czuję się poszkodowana, bo do Natalii chciałam się wybrać już od dłuższego czasu, a jakoś się nie składało. Inna rzecz, że w tym samym dniu ten sam klub zgubił moją kartę członkowską, więc może były to przeprosiny na później ;)

 

Wiecie… nie jest łatwo prowadzić trening w zastępstwie za kogoś, w zupełnie obcej grupie. Ludzie automatycznie oczekują tego do czego przyzwyczaił ich swój instruktor. Porównują nowego ze starym, często patrzą z niedowierzaniem czy ten nowy aby wie co robi, czy nie stoi w opozycji do starego, czy cokolwiek innego. No i trzeba przyznać Natalii, że tę naturalną rezerwę grupy pokonała w tempie ekspresowym, a swoją energetyką zaraziła w 5 minut całą salę.

 

Pierwszy raz Natalię spotkałam na zajęciach, które również prowadziła w zastępstwie.

Pamiętam, że siedziała przed salą i… no cóż… pięknie wyglądała. Wiecie, ja na prawdę jestem hetero, ale nie sposób się nie zachwycać kiedy widzimy filigranową, a jednocześnie tak mocno zbudowaną, przecudnie wystylizowaną osobę, a do tego, jak większość osób związanych z tańcem, osobę odważną w swoich stylizacjach. No wyglądała po prostu ślicznie. Efekt spotęgował się, kiedy Natalia zaczęła się ruszać. Tancerki to jednak inny, lepszy gatunek ;)

 

Natalia na zajęciach tryska energią, serio, trudno za nią nadążyć. Czasem nawet jest lekko ześwirowana. Łapie świetny kontakt z grupą, dba by wszyscy dobrze ją widzieli, indywidualnie poprawia osoby i chwali te, którym kroki dobrze wychodzą. Jest przemiła i całą grupę traktuje bardzo serdecznie i opiekuńczo. W swoich zajęciach stawia bardziej na ekspresję niż niewolniczą precyzję kroków. Jej styl taneczny jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Trudno mi mówić po dwóch treningach, jakie choreografie proponuje Natalia, ale coś mi mówi, że bywają zupełnie różne, bo już te dwie które przetańczyłam były w zupełnie innym stylu, do zupełnie innej muzyki.

 

No i stretching… Moi drodzy, jeżeli szukacie kogoś kto Was porządnie rozciągnie, czujecie, że już jesteście na wysokim poziomie i Wasze ego w tym kierunku niebezpiecznie urosło, idźcie porozciągać się do Natalii, zmienicie zdanie o sobie ;)

 

Natalię pierwszy raz spotkałam w fitness klubie Zdrofit przy ulicy Wolskiej 71/73.