505 - 441 - 521

karolina@sekretytreningu.pl
Warszawa

o mnie

Karolina-Jaworska-blog-2Kim jestem?

Nazywam się Karolina Jaworska. Zajmuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Jestem czynnym zawodowo dietetykiem i instruktorem. Blog powstał z mojej ogromnej sympatii do ruchu. Chcę tworzyć pozytywne opinie o warszawskich instruktorach, których możecie spotkać na zajęciach szeroko pojętego fitness’u.

 

Ważne!

Na blogu nie będzie krytykowania, hate’wania, pielęgnowania swojego życiowego niezadowolenia i rozładowywania frustracji przy użyciu anonimowego medium jakim jest Internet. Nie będę krytykować nikogo. Nie o to w tym blogu chodzi.

 

Założenie

Opisuję moje własne wrażenia o instruktorach, skupiam się na tym jakie prowadzą treningi, co w nich unikalnego, czy są profesjonalni, kreatywni, czy są mili, dowcipni, jaką niosą energię. Będę wyłapywać wszystko co dobre i dzielić się z Wami moimi przemyśleniami.

 

Zamierzam pisać opinie stworzone na podstawie pierwszego wrażenia oraz oparte na dłuższej obserwacji. Ponieważ pierwsze wrażenie czasem jest nie adekwatne do długofalowego będę wyraźnie zaznaczać jak dobrze znam instruktora.

 

Dlaczego brak krytyki?

Ludzie są różni. Czego innego potrzebują, co innego ich fascynuje, motywuje do działania, relaksuje, pobudza i cieszy. Promowanie ruchu, w naszych nieruchawych czasach jest dobre i już. Nie ważne, czy ktoś prowadzi treningi dynamiczne i intensywne, czy wolne i relaksujące, ważne czy udało się mu zaszczepić w uczestnikach chęć trenowania.

 

Dlatego jeżeli krytyka miałaby się przyczynić do zniechęcenia kogokolwiek do sportu i przyczynić się do dalszego siedzenia na kanapie rezygnuję z niej!

 

Jeżeli ktokolwiek zainteresowany opisem instruktora zdecyduje się go przetestować będzie to mój mały sukces!

 

Zasady

Oczywiście liczę na Waszą pomoc! W komentarzach czekam na Wasze pozytywne uwagi o konkretnych instruktorach. Jeżeli ich znasz i lubisz, napisz coś! Oni naprawdę chcieliby być docenieni.

 

Zastrzegam sobie prawo do moderacji, bo chcę dbać o optymistyczny charakter bloga.

 

Jeżeli napotkam instruktora (ale jak dotąd od wielu lat trenuję i takiego nie spotkałam), który uważam, że komuś szkodzi, po prostu o nim nie napiszę.

 

Dlaczego będę pisać akurat o tym?

Bo świetnie się do tego nadaję! Dużo trenuję, bardzo nawet, w różnych szkołach, klubach, u różnych osób. Również jestem instruktorem, więc wiem co jest istotne w prowadzeniu treningów, poza tym staram się mieć otwarty umysł. Zawsze po skończonym treningu mam mnóstwo obserwacji na temat ćwiczeń, atmosfery, instruktorów, wiele szczególików zostaje zarejestrowanych automatycznie w mojej głowie. I zawsze coś mi się spodoba!

 

Skąd pomysł na bloga?

Są 3 powody:

1. Pomysł wpadł mi do głowy po skończeniu… nudnego treningu. Idąc do szatni po zajęciach, które stanowczo nie były w moim typie usłyszałam rozmowę dwóch uczestniczek. Obie były zachwycone. Po raz kolejny dotarło do mnie, że ludzie są różni i oczekują czego innego. Wracając myślami do wspomnianego treningu znalazłam przynajmniej z 10 pozytywnych jego aspektów!

2. Podobno w Internecie ludzie są bardziej skłonni wystawiać negatywne opinie. Oznacza to, że szukając informacji mamy większą szansę trafić na krytykę niż pochwałę.

3. Wiem jak zadowolenie uczestników zajęć dodaje skrzydeł instruktorom!

 

W efekcie powstał pomysł na bloga…

Karolina-Jaworska-zaprasza